9 اسفند 1402

حامیان سلامت کاشان، مجمع عمومی ۱۳ بهمن ۱۴۰۲ و فرصتی دیگر برای خود ارزیابی

    این نوبت از قرار تشکیل مجمع، علاوه بر اهداف تعیین شده، می توانست عرصه مناسبی باشد برای سنجش رضایت امنای محترم حامیان سلامت کاشان.  
    اعضای ۳۲ نفره مجمع، مطابق روال رسمی، برای چاشتگاه تعطیلی جمعه دعوت شده بودند ... از دقایقی قبل از قرار، حضور تدریجی عزیزان عضو شروع شد، تو گویی یک محفل شادمانه در حال تشکیل است؛ چهره های بشّاش و برخوردهای دوستانه اما گامهای استوار افراد، خبر از آهنگ همدلی عزیزانی می داد که آمده بودند برای بنیادگذاری هیات مدیره جدید که افق تازه ای از فعالیتها را پیش روی "حامیان سلامت کاشان" بازگشوده، برگهایی دیگر از خدمت به سلامت همشهریان را بر صحیفه نوعدوستی بیفزایند.
    نشست مجمع با حضور ۳۰ نفر از ۳۲ نفر عضو تشکل خَیِّر نهاد حامیان و ملاحظه اعطای وکالت ۲ نفر از اعضای غایب آغاز و  پس از تلاوت آیات آسمانی قرآن، وارد دستور کار گردید.
    نکته درخور توجّه، رای بالای حاضران به  نامزدهای عضویت در هیات مدیره بود؛ بطوریکه مدیر عامل  حامیان، برای ادامه خدمت در هیات مدیره حائز ۱۰۰ درصد آرای مجمع شدند و اعضای اصلی و علی البدل هیات مدیره و بازرس به قرار زیر معین گردیدند:

۱.ناصر تحقیقی
۲.مرتضی خرمدشتی
۳.داود خیرخواه
۴. جواد رمضانی شاد
۵. ابوالفضل شجاعی
۶. فاطمه عطوف
۷. حمیدرضا فهیمی تبار
۸. علی محمد نظرپور
۹. علی یزدانی

اعضای علی البدل
۱.ماشالله بخردی نژاد 
۲.علی محمد الماسی

بازرس
 اصلی: سید ابوالفضل سادات الحسینی 
علی البدل: حمیدرضا دواتگران

در نخستین جلسه هیات مدیره منتخب (دوره دوم) آقایان علی یزدانی کاشانی به عنوان مدیرعامل، حمیدرضا فهیمی‌تبار رئیس هیات مدیره، علی محمدنظرپور کاشانی نایب‌رئیس هیات مدیره و جواد رمضانی‌شاد به عنوان خزانه دار  برای مدت دو سال انتخاب شدند.


کلیپ مربوط به جلسه مجمع عمومی 13 بهمن 1402 را می توانید در استودیو همین سایت و صفحه آپارات حامیان سلامت کاشان تماشا کنید.


 

ارسال نظر